Każdy Detal Kreuje Wyjątkową Historię!

Zapraszamy Cię do odkrywania naszego bogactwa tekstyliów, do eksplorowania inspirujących aranżacji okiennych i do dzielenia się z nami Twoją wizją pięknych wnętrz. W naszej firmie tworzymy nie tylko przestrzeń, ale także relacje oparte na zaufaniu i pasji do piękna w detalach.

Początek naszej działalności sięga roku 1991, kiedy to powołaliśmy do życia pierwszy nasz sklep o branży tekstylnej. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy firmę rozbudowując jej infrastrukturę poszerzając ofertę o nowy asortyment. 

Aranżując wnętrze skupiamy się głównie na ścianach, podłogach czy meblach, zapominając jak bardzo istotna role pełnia w nim dekoracje okienne. One sprawiają, ze wnętrze naszego domu, biura, hotelu czy restauracji nabiera pożądanego stylu i charakteru czyniąc je oryginalnym i niepowtarzalnym.

Opracowujemy dekoracje do wnętrz o charakterze klasycznym jak i do tych o nowoczesnym designie. Naszymi klientami są zarówno instytucje komercyjne oraz klienci indywidualni. Współpracujemy także z architektami wnętrz, którzy to w razie potrzeby służą swoją pomocą w kompleksowej aranżacji całych wnętrz.

Nasze atuty:

20 LAT DOŚWIADCZENIA
SZEROKA OFERTA
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
ORGINALNOŚĆ PROJEKTÓW
FACHOWOŚĆ
AKTUALNOSC TRENDÓW

Nasze realizacje:

Twoje tekstylia, Twoje wyrażenie stylu.

+48 16 623 22 08
lycradekoracje@interia.pl